19 grudnia 2011

Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić

Hey hey hey:)
Od praaaczasu tu nie pisałam.. zdaję sobie z tego sprawę:) i to bardzo dobrze nawet.. Po prostu brak czasu.. I teraz nasuwa się pytanie- co ja takiego tu mogę robić :P. Więc okazuje się, że wbrew pozorom baardzo dużo rzeczy:P ostatnio nie miałam na nic sił, ponieważ miałam 3- tygodniową rehabilitacyjkę, dość wyczerpującą... wiec 3 tygodnie mi odpadły:) Poza tym zaczęłam prawo jazdki:P Teoria wew zaliczona:) i to tak lepiej niż myślałąm.. niedługo pierwsze jazdy:)

Ogólnie rzecz biorąc ostatni weekend spędziłam z Martą:) koleżanką z pokoju :), o której pisałam jakiś czas temu:) Byłam  w  Siedlcach :) u znajomych Marty, którzy są tam w akademiku:) było mega:) Przyjemna atmosfera, przyjemni ludzie:P dużo nowych twarzyczek:) no i w sumie dobra imprezka:)) ale rączki od tańczenia i jeżdżenia wszędzie na kapciu  troszkę bolą:P Zwiedziłyśmy same w  sumie pół Siedlec, bo tamci znajomi nie mieli dla nas czasu- musieli się uczyć:) ale zorganizowałysmy sobie czas jakoś:P
:)

Hmm.. Generalnie rzecz biorąc mając teraz więcej czasu mam ochotę wziąć się za NORMALNE prowadzenie tego bloga i ogarniecie spraw związanych z moimi zainteresowaniami:P Jutro jedziemy na zakupki jeszcze z Martą, takie przedświąteczne:) Chyba do Złotych.. idziemy się poopalać, ogarnąć, odchamić i wgl :) Później ap-ropo tych zainteresowań mamy zamiar zajrzeć na AWF dokładnie zbadać sprawę  co do tańca na wózkach:) Towarzyskiego oczywiście:) bo jednak łomianki nie wypaliły:) może tu w Wawie będzie prościej to wszystko ogarnąć:)


Mam ochotkę zmienić swojego blogunia:) jakoś tak go odnowić, bo to tło i to wszystko ustawienie standardowe to tak na odwal się:P wiadomo czemu- brak czasu:P. Z resztą nie ogarniam interfejsu blogspotka jeszcze dokładnie w projekcie, bo nie mam czasu się tym bawić:P ale lobię nie mieć czasu tak ostatnio stwierdziłam:P

Jestem mniej zmęczona jak jestem czymś zajęta i pójdę spać przez to o 1 w nocy niż jak miałabym się nudzić i iść wcześnIej spać:P Wgl ostatnio taka szczęśliwa chodzę jakaś:D ciągle mam banana na ryjku:P nie wiem co ze mną:D heh:)

Ostatnio zaczęłam sie wdrążac w Corella:P mily programik:P i wgl w grafike:):) podoba mi sie to:P
  macie prosze obrazeczek ktory sama stworzyłam:P Nie wygląda najlepiej ale to raczej jedyny który zrobiłam do końca:)  Na dopracowanie nie było już czasu:)

Buzki Fluski Caluski :P:* muaaaś:):*
to tak może wygląda bez szału, ale zajęło mi to jakieś 3h i powiem Wam że w paintcie zrobiłabym to szybciej:P ale Corella dopiero się uczę ogarnąć:P :P Duze możliwosci:)