2 kwietnia 2013

Cisza..

hejooł.Dziś będzie krótko i skromnie..
Nie mam nastroju na pisanie, jestem pod presją dużego stresu w tym momencie, więc raczej nic nie wyskrobię ciekawego z moich głębin i szczelin serducha. Siedzę jak na szpilkach..W takich chwilach tęsknie za kącikiem, w którym jestem tylko ja, moje myśli i cisza..


Ale skoro już tu piszę, to.. Mam w niedziele chrzcinki.. No i standardowy problem- NIE WIEM W CO SIE UBRAĆ, ogólnie za oknami snieg, mróz i brr, ale na sali na której będzie kontynuowana uroczystość po kościółku ma być cieplutko. I co teraz?.. help!. o_O
Żeby nie było, to nie jest moj największy życiowy problem, po prostu na serio jestem w kropce.:)
fot: D.F:)
bajeczna półeczka, którą mam nad łózkiem:)Pozderrka;)

1 kwietnia 2013

Prima aprilis!*-*

No hejo ;)
Jak tam? zostaliście polani albo wkręceni?;)
Mnie moja sis wkręciła , że ładnie dziś wyglądam;DD a już mi się miło zrobiło -,-
polana nie byłam, ale prawie wrzucona w zaspę, a to prawie to samo;P
a tak to dzień zleciał przed kompem na bramce sms:P nie wiem co się stało i dlaczego ale nie dochodzą eski do mojego Księcia i muszę pisać z bramy.. buuu..

Muszę powiedzieć, że się wkopałam z tym "Kwietniem w obiektywie";), BO zostawiłam ładowarkę od aparatu w internacie;) a wracam tam dopiero 8.04. ;D ale daamy radęę!
W środę wyruszam do Zakopanego, więc jestem skazana na fotki z telefonu, choć nie jadę tam w celach rekreacyjnych i nienawidzę tego miasta, ale fotki stamtąd robią wrażenie;)
Tak więc czeka mnie wizyta w klinice kręgosłupów i ustalenie terminu operacji od razu- luff it </3  :(

Wracając do projektu to Kwiecień kojarzy się z wiosną;) a tu zima;)  takie tam urozmaicenie, snieg wiosną;) że tak powiem- piękna zima tej wiosny, prawda?:P

Koniec tych świąt.. wreeeszcie;)  Wielkanoc dla mnie nie ma swojego kliamatu, nie wiem jak Wy, ale ja jakoś nie przepadam za tymi świętami. Skojarzenia z Wielkanocą -koniec postu, imprezki i wolne od szkoły ;D ..

Chciałam wyłączyć ta cholerną muzykę z bloga, ale to wyższa filozofia;) muszę pokombinować:D Przepraszam Was za nią, tez mnie już drażni;))


W ostatniej notce wspominałam o tajemniczym konkursie;)
Mówiłam o I wyborach miss Polski na wózku. Pomysł sam w sobie jest super dla dziewczyn, które uwielbiają kruszyć stereotypy. Poza tym to może być ciekawa przygoda, dobra zabawa, nowi ludzie, nowe doświadczenia:) like it.!
Wysłałam formularz zgłoszeniowy, więc trzymajcie kciuki!;)
Oto pierwsza fotka do projektu:

Jak już wspominałam, zamierzam pisać codziennie, zobaczymy co z tego wyjdzie;) (w końcu Toudi będzie miał co czytać wieczorami;P;))
Także do jutra;*